Date Teams/Event Time Score Links
 
September
Sat. 8 at Randolph # 9:00 AM
  at WildCat Fall Invite # 9:00 AM
Fri. 14 at Hall of Fame ITA Grass Court Invitational 11:00 AM
  Newport, R.I.
Sat. 15 at UMW Kickoff Classic Cancelled
  Mary Washington
  at Hall of Fame ITA Grass Court Invitational 10:00 AM
  Newport, R.I.
Sun. 16 at UMW Kickoff Classic Cancelled
  Mary Washington
  at Hall of Fame ITA Grass Court Invitational 10:00 AM
  Newport, R.I.
Fri. 21 at ITA Regionals TBA
Sat. 22 at ITA Regionals TBA
  at TBA (MIAA) TBA
  vs. ITA Southeast Region Championships @ Mary Washington 8:00 AM
  vs. ITA Regional @ Mary Washington 8:00 AM
  at ITA Southeast Regional Championships # 8:00 AM
Sun. 23 at ITA Regionals TBA
  at TBA (MIAA) TBA
  vs. ITA Southeast Region Championships @ Mary Washington 8:00 AM
  vs. ITA Regional @ Mary Washington 8:00 AM
Mon. 24 at TBA (MIAA) TBA
  vs. ITA Southeast Region Championships @ Mary Washington 8:00 AM
Thu. 27 at Pfeiffer Cancelled
Sat. 29 at Yellow Jackets Invitational TBA
  vs. Randolph-Macon @ Ashland, Va. 9:00 AM
  Randolph-Macon Fall Invitational
  at Salem Final L, 9-0
Sun. 30 at Yellow Jackets Invitational TBA
  vs. Randolph-Macon @ Ashland, Va. 9:00 AM
  Randolph-Macon Fall Invitational
  at Emory & Henry Final L, 7-2
 
October
Mon. 1 at Trinity (D.C.) Final W, 9-0
  at Johnson University Tennessee Final W, 9-0
Sat. 6 vs. Ferrum Fall Invitational @ Ferrum, VA TBA
  at Randolph-Macon 10:00 AM
  at Ferrum 10:00 AM
  Ferrum Invitational
  vs. Bethany (W.V.) @ Charleston, WV Final W, 7-2
  at Randolph Final W, 6-3
Sun. 7 at Averett Final L, 5-4
  at Emory & Henry Final L, 7-2
Sat. 20 at Shenandoah # Final L, 1-0
 
February
Fri. 15 vs. George Mason @ Christopher Newport 6:00 PM
Sat. 16 at Ferrum TBA
  at Chris. Newport 12:00 PM
  at Hollins 2:00 PM
  at Shenandoah 7:30 PM
Sun. 17 at Oglethorpe 10:00 AM
Tue. 19 at Randolph * 3:00 PM
Sat. 23 at St. Mary's (Md.) TBA
  at Pfeiffer 1:00 PM
Sun. 24 at Salisbury 9:00 AM
  at Ferrum * 1:00 PM
  at Virginia Wesleyan 1:00 PM
  at Guilford 2:00 PM
Wed. 27 at Ferrum * 4:00 PM
 
March
Fri. 1 at Randolph 1:00 PM
Sat. 2 at Spring Break Trip TBA
  at Hilton Head TBA
  at Lynchburg 10:00 AM
  at Virginia Wesleyan * 12:00 PM
  at Randolph-Macon 1:00 PM
  at Lynchburg * 2:00 PM
  at Shenandoah 7:30 PM
Sun. 3 at Hilton Head TBA
  at Randolph-Macon * TBA
  at Virginia Wesleyan 12:00 PM
  at Averett 1:00 PM
Mon. 4 at Hilton Head TBA
Tue. 5 at Hilton Head TBA
Wed. 6 at Southern Virginia 3:00 PM
Fri. 8 at Hollins * 4:00 PM
Sat. 9 at Washington and Lee TBA
  at Guilford * 2:00 PM
Sun. 10 at Washington and Lee TBA
  at Hollins * 1:00 PM
  at Guilford * 2:00 PM
Tue. 12 at Greensboro 2:00 PM
  at Hollins * 4:00 PM
Wed. 13 at William Peace 2:00 PM
  at Guilford * 2:00 PM
Thu. 14 at Lynchburg 3:00 PM
  at Sweet Briar * 3:00 PM
  at Averett 3:30 PM
Fri. 15 at Salem 2:00 PM
  at Hollins * 2:00 PM
Sat. 16 vs. Ohio Christian @ Servierville, Tenn. 10:00 AM
  at Randolph * 1:00 PM
  vs. Kenyon @ Mary Washington Blue Gray Invite 1:00 PM
  at Roanoke * 2:00 PM
  at Sweet Briar 2:00 PM
  at Johnson University Tennessee 3:00 PM
Sun. 17 vs. Skidmore @ Mary Washington Blue Gray Invite 8:00 AM
  at Guilford 2:00 PM
Wed. 20 at Sweet Briar 3:00 PM
Fri. 22 at Bridgewater * 3:30 PM
Sat. 23 at Emory & Henry * TBA
  at Washington and Lee * 11:00 AM
  at Guilford * 2:00 PM
  at Washington and Lee * 2:00 PM
Sun. 24 at Emory & Henry * TBA
Wed. 27 at Guilford * TBA
  at Washington and Lee * 3:00 PM
Fri. 29 at Sweet Briar * 3:00 PM
Sat. 30 at Randolph-Macon * TBA
  at Randolph * 1:00 PM
  at Shenandoah * 1:00 PM
  at Bridgewater * 1:00 PM
  at Emory 2:00 PM
Sun. 31 at Emory & Henry * TBA
  at Bridgewater * 10:00 AM
  at Washington College 2:00 PM
 
April
Tue. 2 at Washington and Lee * 4:00 PM
  at Washington and Lee * 4:00 PM
Wed. 3 at Emory & Henry * 3:00 PM
  at Shenandoah 4:00 PM
Thu. 4 at Randolph * 3:00 PM
Fri. 5 at Emory & Henry 2:00 PM
Sat. 6 at Emory & Henry * TBA
  at Guilford * 1:00 PM
Sun. 7 at Shenandoah * 1:00 PM
  at Randolph * 1:00 PM
  at Roanoke * 2:00 PM
Tue. 9 at Randolph * 3:00 PM
  at Shenandoah * 4:00 PM
Wed. 10 at Roanoke * 3:00 PM
Thu. 11 at Randolph-Macon * 4:00 PM
Sat. 13 at Randolph-Macon * 1:00 PM
  at Hollins * 1:00 PM
  at Emory & Henry * 2:00 PM
  at Shenandoah * 2:00 PM
Sun. 14 at Bridgewater * 12:00 PM
  at Hollins * 1:00 PM
Mon. 15 at Roanoke * 4:00 PM
Tue. 16 at Roanoke * 3:00 PM
  at Washington and Lee * 4:00 PM
Wed. 17 at Washington and Lee * 2:00 PM
  at Shenandoah * 4:00 PM
Fri. 19 at Shenandoah * 4:00 PM
  at Hollins * 4:00 PM
Sat. 20 at Emory & Henry * TBA
  at Carnegie Mellon 1:00 PM
  at Bridgewater * 1:00 PM
  at Sweet Briar * 2:00 PM
Sun. 21 at Sweet Briar * 3:30 PM
Tue. 23 at Bridgewater * 4:00 PM
Fri. 26 at Bridgewater * 3:00 PM
Sat. 27 at Virginia Wesleyan * 10:00 AM
  at Shenandoah * 1:00 PM
  at Hollins * 1:00 PM
  at Mary Washington 2:00 PM
 
May
Wed. 1 at #1 Seed %
  Match 1 - ODAC Quarterfinals
  at #4 Seed %
  Match 2 - ODAC Quarterfinals
  at #2 Seed %
  Match 3 - ODAC Quarterfinals
  at #3 Seed %
  Match 4 - ODAC Quarterfinals
Sat. 4 vs. Winner Match 2 % @ Randolph-Macon College
  Match 5 - ODAC Semifinals
  vs. Winner Match 4 % @ Randolph-Macon College
  Match 6 - ODAC Semifinals
Sun. 5 vs. Winner Match 6 % @ Randolph-Macon College
  Match 7 - ODAC Championship
# Exhibition
* Conference
% Post season