Date Teams/Event Time Score Links
September
Sat. 14 vs. Men's WildCat Invitational @ Randolph College / Lynchburg, Va. TBA
  at Randolph 9:00 AM
  at Randolph 10:00 AM
  Randolph Tournament
Sun. 15 at Emory & Henry Final L, 9-0
Fri. 20 vs. ITA Division III South Region Championships @ Berry College (Mt. Berry, Ga.) TBA
  vs. ITA South Regional @ Mount Berry, Ga. TBA
Sat. 21 vs. ITA Division III South Region Championships @ Berry College (Mt. Berry, Ga.) TBA
Sun. 22 vs. ITA Division III South Region Championships @ Berry College (Mt. Berry, Ga.) TBA
Wed. 25 at Washington and Lee * Final L, 9-0
Fri. 27 at TBA TBA
Sat. 28 vs. Marlin Round Robin Invite @ Virginia Beach, Va. TBA
  at TBA TBA
  at Randolph-Macon Invitational TBA
Sun. 29 at TBA TBA
  at Randolph-Macon Invitational TBA
  vs. Marlin Round Robin Invite @ Virginia Beach, Va. TBA
 
October
Tue. 1 at Johnson University Tennessee Final W, 7-2
Fri. 4 vs. ITA Regional @ Fredericksburg, Va. TBA
  vs. ITA Regional @ Mary Washington TBA
  vs. ITA Southeast Regional Championship @ Mary Washington TBA
  Ind. Only
  at ITA Regionals TBA
  at TBA TBA
  at Methodist University Fall Invitational TBA
  rescheduled from Sept. 6
Sat. 5 vs. ITA Regional @ Mary Washington TBA
  vs. ITA Southeast Regional Championship @ Mary Washington TBA
  Ind. Only
  at ITA Regionals TBA
  at TBA TBA
  at Methodist University Fall Invitational TBA
  rescheduled from Sept. 7
  at Catholic Final L, 8-1
  at Brevard Postponed
Sun. 6 vs. ITA Regional @ Mary Washington TBA
  at ITA Regionals TBA
  at TBA TBA
  at Mary Baldwin # 1:00 PM
Fri. 11 at Randolph Final W, 8-1
Sat. 12 at Southern Virginia Final L, 9-0
Fri. 18 vs. Charlotte Duels @ Charlotte, N.C. TBA
 
February
Sat. 1 vs. Chris. Newport @ James River CC TBA
  Scrimmage Date
Sat. 15 at Hampden-Sydney TBA
Sun. 16 at Longwood 12:00 PM
Thu. 20 at Guilford 2:00 PM
Fri. 21 at Ferrum * 3:00 PM
Sat. 22 at Salisbury 10:00 AM
  at Pfeiffer 1:00 PM
  at Randolph-Macon 1:00 PM
  at Guilford 2:00 PM
  vs. N.C. Wesleyan @ James River C.C., Newport News, VA 2:00 PM
  vs. Goucher @ Salisbury Univ. 6:00 PM
Sun. 23 at Lynchburg * TBA
  at Chris. Newport 10:00 AM
  at Averett 1:00 PM
Mon. 24 at Salisbury 4:00 PM
Fri. 28 at Redlands 2:00 PM
Sat. 29 at Washington College 1:00 PM
  at Pomona-Pitzer 1:00 PM
  at Guilford 2:00 PM
  vs. Alumni Event # @ Westwood Club - Richmond, Va. 3:00 PM
 
March
Sun. 1 at Averett TBA
Tue. 3 at St. Mary's (Md.) 2:00 PM
  at Guilford 2:00 PM
  at Washington and Lee * 3:00 PM
Sat. 7 at Virginia Wesleyan * 11:00 AM
  at St. Mary's (Md.) 1:00 PM
  at Guilford 1:00 PM
Sun. 8 vs. Hampden-Sydney @ Orlando, Fla. TBA
  at Washington and Lee 12:00 PM
  at Stevenson 12:00 PM
  at Averett 2:00 PM
  vs. Hampden-Sydney @ Orlando, Fla. 2:00 PM
Tue. 10 vs. Hampden-Sydney @ Orlando, Fla. TBA
  vs. Hampden-Sydney @ Orlando, Fla. 8:00 AM
  at Emory & Henry 1:00 PM
Thu. 12 vs. Hampden-Sydney @ Orlando, Fla. 7:00 PM
Fri. 13 vs. Ohio Christian @ Johnson University Tennessee 4:00 PM
Sat. 14 at Johnson University Tennessee 10:00 AM
  at Randolph-Macon 1:00 PM
  at Virginia Wesleyan 3:00 PM
  vs. Washington and Lee @ Boonsboro Country Club 3:00 PM
Sun. 15 at Virginia Wesleyan TBA
  Spring Break Trip - Hilton Head, SC
  at Randolph-Macon * 3:00 PM
Mon. 16 at Virginia Wesleyan TBA
  Spring Break Trip - Hilton Head, SC
Tue. 17 at Virginia Wesleyan TBA
  Spring Break Trip - Hilton Head, SC
Wed. 18 at Virginia Wesleyan TBA
  Spring Break Trip - Hilton Head, SC
Thu. 19 at Citadel TBA
  Scrimmage Date
  vs. Virginia Wesleyan @ Citadel TBA
  Scrimmage Date
Fri. 20 at Randolph * TBA
Sat. 21 at Swarthmore 10:00 AM
  vs. Franklin & Marshall @ Swarthmore 4:00 PM
Sun. 22 at Guilford * 1:00 PM
  at William Peace 1:00 PM
Wed. 25 at Mary Baldwin 3:00 PM
  at Guilford * 3:00 PM
  at Washington and Lee * 3:00 PM
Thu. 26 at Hampden-Sydney * 3:00 PM
Fri. 27 at Lynchburg 3:00 PM
  at Bridgewater * 3:30 PM
Sat. 28 at Bridgewater * 11:00 AM
  at Guilford * 1:00 PM
  at Hampden-Sydney * 2:00 PM
  at Shenandoah * 4:00 PM
Sun. 29 at Maryville (Tenn.) 12:00 PM
  at Roanoke * 1:00 PM
Mon. 30 at Ferrum 3:00 PM
 
April
Wed. 1 at Shenandoah * 4:00 PM
  at Mary Baldwin 4:00 PM
Fri. 3 at Washington and Lee * 4:00 PM
Sat. 4 at Ferrum TBA
  at Randolph * TBA
  at Lynchburg * TBA
  at Guilford * 2:00 PM
Sun. 5 at Randolph-Macon * 1:00 PM
  at Guilford * 2:00 PM
Tue. 7 at Hampden-Sydney * 2:00 PM
Thu. 9 at Hampden-Sydney * 4:00 PM
Fri. 10 at Virginia Wesleyan 3:00 PM
  at Mary Baldwin 3:00 PM
  at Guilford 3:00 PM
Sat. 11 at Virginia Wesleyan * 10:00 AM
Tue. 14 at Virginia Wesleyan * 4:00 PM
Fri. 17 at Virginia Wesleyan * 3:30 PM
  at Ferrum * 4:00 PM
Sat. 18 at Shenandoah * 2:00 PM
  at Emory & Henry * 3:00 PM
Sun. 19 at Bridgewater * TBA
  at Washington and Lee 12:00 PM
  at Washington College 2:00 PM
Mon. 20 at Ferrum 3:00 PM
  at Hampden-Sydney 3:30 PM
Wed. 22 at Sewanee 4:00 PM
  3:00 PM CDT
Thu. 23 at Hampden-Sydney * 3:00 PM
Fri. 24 at Pfeiffer 3:00 PM
Sat. 25 at Ferrum * 10:00 AM
  at Johns Hopkins 11:00 AM
Sun. 26 at Emory & Henry * 12:00 PM
Wed. 29 at #1 Seed %
  Match 1 - ODAC Quarterfinals
  at #4 Seed %
  Match 2 - ODAC Quarterfinals
  at #2 Seed %
  Match 3 - ODAC Quarterfinals
  at #3 Seed %
  Match - ODAC Quarterfinals
 
May
Sat. 2 vs. Winner Match 2 % @ Randolph-Macon College
  Match 5 - ODAC Semifinals
  vs. Winner Match 4 % @ Randolph-Macon College
  Match 6 - ODAC Semifinals
Sun. 3 vs. Winner Match 6 % @ Randolph-Macon College
  Match 7 - ODAC Championship
# Exhibition
* Conference
% Post season