Date Teams/Event Time Score Links
August
Fri. 30 at Washington and Lee 12:00 PM
  at Penn St.-Harrisburg 2:00 PM
  vs. Bridgewater @ Wash. & Lee 2:30 PM
  at Eastern Mennonite 4:00 PM
  at Wilson 4:00 PM
  at Sweet Briar 5:00 PM
  at Virginia Wesleyan 5:00 PM
  vs. N.C. Wesleyan @ Cary, N.C. 6:00 PM
  Meredith Tournament
  at Averett 7:00 PM
  at Brevard 7:00 PM
Sat. 31 vs. Bridgewater @ Lexington, Va. 12:00 PM
  at Penn St. Mont-Alto 12:00 PM
  at Roanoke 2:00 PM
  at Agnes Scott 2:00 PM
  at Meredith 2:00 PM
  Meredith Classic
  at Washington and Lee 2:30 PM
  vs. Johns Hopkins @ Salem, Va. 3:00 PM
  Roanoke College Kickoff
  at Virginia Wesleyan 6:00 PM
  Virginia Wesleyan Tournament
 
September
Sun. 1 at Wesleyan (Ga.) 1:00 PM
  at Eastern Mennonite 2:00 PM
  vs. Lynchburg @ Roanoke College 3:00 PM
  at Ferrum 5:00 PM
  at Roanoke 5:30 PM
  at Randolph-Macon 6:30 PM
Tue. 3 at Bridgewater 4:00 PM
  at Virginia Wesleyan 7:30 PM
Wed. 4 at Notre Dame (Md.) 4:00 PM
  at Randolph-Macon 4:00 PM
  at Mary Baldwin 5:00 PM
  at Averett 6:00 PM
  at Shenandoah 7:00 PM
  at Guilford 7:00 PM
  at Eastern Mennonite 7:00 PM
Fri. 6 vs. Virginia Wesleyan @ Newport News, Va. (Christopher Newport) 7:00 PM
Sat. 7 at Lynchburg 12:00 PM
  at Mary Washington 12:30 PM
  UMW Classic
  at Randolph 1:00 PM
  at Stockton 1:00 PM
  at Christendom 1:00 PM
  at Meredith 2:00 PM
  vs. Rutgers-Newark @ Washington, D.C. 2:30 PM
  at Roanoke 2:30 PM
  at Bridgewater 3:00 PM
  vs. Wesleyan (Ga.) @ Piedmont College (Demorest, Georgia) 5:00 PM
  vs. Virginia Wesleyan @ Newport News, VA (Christopher Newport) 6:00 PM
Sun. 8 at Rutgers-Camden 11:00 AM
  vs. Rowan @ Mary Washington 12:30 PM
  at Methodist 1:00 PM
  at Lynchburg 2:00 PM
  at Roanoke 2:00 PM
  at Catholic 2:30 PM
  DC Classic
  at Piedmont 2:30 PM
  at Mary Washington 3:00 PM
  at Emory & Henry 4:00 PM
Tue. 10 at Bridgewater 4:00 PM
  at William Peace 6:30 PM
Wed. 11 at McDaniel 4:00 PM
  at Sweet Briar 4:30 PM
  at Mary Washington 4:30 PM
  at Roanoke 6:00 PM
  at Ferrum 7:00 PM
  at Virginia Wesleyan 7:00 PM
  at Guilford 7:00 PM
  at Goucher 7:00 PM
Thu. 12 at Piedmont International 6:00 PM
Fri. 13 at Emory & Henry 7:00 PM
Sat. 14 at Emory 11:00 AM
  at McDaniel 1:00 PM
  at Salem 2:00 PM
  at Piedmont International 2:30 PM
  at Hollins 3:00 PM
  at N.C. Wesleyan 4:00 PM
  at Ferrum 7:00 PM
  at Virginia Wesleyan 7:00 PM
Sun. 15 at Piedmont 11:00 AM
  Piedmont Invitational
  at Emory & Henry * 12:00 PM
  at Washington and Lee 12:00 PM
Tue. 17 at Randolph 7:00 PM
  at Shenandoah 7:30 PM
Wed. 18 at St. Mary's (Md.) 4:00 PM
  at Washington and Lee 4:00 PM
  at Greensboro 4:00 PM
  at Wilson 4:30 PM
  at Randolph-Macon 4:30 PM
  at Ferrum 6:00 PM
  at Pfeiffer 7:00 PM
Thu. 19 at Salem 4:00 PM
Fri. 20 at Patrick Henry College 4:30 PM
  at Randolph 7:00 PM
Sat. 21 at Emory & Henry 1:00 PM
  at Meredith 1:00 PM
  at Salisbury 3:00 PM
  at Sweet Briar 4:00 PM
  at Pfeiffer 5:00 PM
  at Guilford 6:00 PM
Sun. 22 at Randolph-Macon 1:00 PM
  at Salem 2:00 PM
  at N.C. Wesleyan 3:00 PM
  at Eastern Mennonite 3:00 PM
Mon. 23 at Hollins 4:00 PM
Tue. 24 at Bridgewater * 4:00 PM
  at Emory & Henry 6:00 PM
Wed. 25 at Randolph 4:00 PM
  at Sweet Briar 4:30 PM
  at Southern Virginia 5:00 PM
  at Chris. Newport 6:00 PM
  at Meredith 7:00 PM
  at Shenandoah 7:00 PM
Thu. 26 at Greensboro 5:00 PM
Fri. 27 at Hollins * 4:00 PM
Sat. 28 at Washington and Lee * 1:00 PM
  at Roanoke * 3:00 PM
  at Emory & Henry * 3:00 PM
  at Randolph * 3:30 PM
  at Bridgewater * 4:00 PM
  BLEED CRIMSON
  at Guilford * 5:00 PM
 
October
Wed. 2 at Eastern Mennonite * 4:00 PM
  at Ferrum * 6:00 PM
Fri. 4 at Shenandoah * 7:00 PM
Sat. 5 at Virginia Wesleyan * 11:00 AM
  at Washington and Lee * 12:00 PM
  at Lynchburg * 1:00 PM
  at Randolph * 2:00 PM
  at Randolph-Macon * 3:00 PM
  at Sweet Briar * 4:00 PM
Wed. 9 at Lynchburg * 4:00 PM
  at Sweet Briar * 4:00 PM
  at Shenandoah * 4:00 PM
  at Guilford * 7:00 PM
  at Virginia Wesleyan * 7:00 PM
  at Ferrum * 7:00 PM
Fri. 11 at Ferrum * 6:00 PM
Sat. 12 at Virginia Wesleyan * 1:00 PM
  at Shenandoah * 1:00 PM
  at Roanoke * 2:00 PM
  at Hollins * 2:00 PM
  at Sweet Briar * 4:00 PM
  at Eastern Mennonite * 4:00 PM
Mon. 14 at Sweet Briar 4:30 PM
Tue. 15 at Washington and Lee * 4:00 PM
  at Emory & Henry * 5:00 PM
  at Ferrum * 7:00 PM
  at Eastern Mennonite * 7:00 PM
Wed. 16 at Lynchburg * 4:00 PM
  at Bridgewater * 4:00 PM
  at Randolph * 7:00 PM
Sat. 19 at Bridgewater * 11:00 AM
  at Sweet Briar * 1:00 PM
  at Eastern Mennonite * 3:00 PM
  at Guilford * 4:00 PM
  at Randolph-Macon * 4:00 PM
  at Virginia Wesleyan * 4:30 PM
  at Lynchburg * 5:00 PM
Wed. 23 at Randolph-Macon * 4:00 PM
  at Hollins * 4:00 PM
  at Bridgewater * 4:00 PM
  at Roanoke * 7:00 PM
  at Shenandoah * 7:00 PM
  at Emory & Henry * 7:00 PM
  at Randolph * 7:00 PM
Sat. 26 at Washington and Lee * 12:00 PM
  at Randolph-Macon * 1:00 PM
  at Roanoke * 2:00 PM
  at Guilford * 4:00 PM
  at Ferrum * 5:00 PM
  at Emory & Henry * 5:00 PM
Sun. 27 at Shenandoah * 1:00 PM
Tue. 29 at Hollins * 4:00 PM
  at Virginia Wesleyan * 6:00 PM
Wed. 30 at Washington and Lee * 3:30 PM
  at Sweet Briar * 4:00 PM
  at Guilford * 6:00 PM
  at Randolph-Macon * 6:30 PM
  at Roanoke * 7:00 PM
 
November
Sat. 2 at Randolph * 12:00 PM
  at Bridgewater * 1:00 PM
  at Eastern Mennonite * 1:00 PM
  at Lynchburg * 1:00 PM
  at Hollins * 2:00 PM
  at Ferrum * 5:30 PM
Mon. 4 at #8 Seed %
  Game 1 - ODAC First Round
Wed. 6 at #1 Seed %
  Game 2 - ODAC Quarterfinals
  at #4 Seed %
  Game 3 - ODAC Quarterfinals
  at #2 Seed %
  Game 4 - ODAC Quarterfinals
  at #3 Seed %
  Game 5 - ODAC Quarterfinals
Sat. 9 vs. Winner Game 3 % @ Highest Remaining Seed
  Game 6 - ODAC Semifinals
  vs. Winner Game 5 % @ Highest Remaining Seed
  Game 7 - ODAC Semifinals
Sun. 10 vs. Winner Game 7 % @ Semifinals' Host
  Game 8 - ODAC Championship
* Conference
% Post season